top of page

Zakup / Sprzedaż / Wynajem

 

Zakres naszej działalności sięga od standardowej transakcji zbycia/ nabycia praw własnościowych nieruchomości, po pomoc w znalezieniu najemcy Waszego lokalu. Zajmujemy się nieruchomościami zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Jako agencja w obrocie nieruchomościami posiadamy dokładną znajomość rynku lokalnego, rzetelnie analizujemy stan prawny nieruchomości oraz korzystamy z wewnątrzbranżowych zasięgów pomiędzy agentami, co znacząco poszerza bazę odbiorców naszych ofert.

Leasing Home
Zakup
​​

Kupno mieszkania wiąże się z zebraniem i wypełnieniem całej masy dokumentów, związanymi m.in. z:

 • sytuacją prawną kupowanej przez nas nieruchomości

 • posiadaną przez nas zdolnością kredytową, jeśli staramy się o kredyt hipoteczny,

 • zawieraną umową z deweloperem,

 • notarialnymi poświadczeniami wykonania czynności cywilnoprawnej.

Co sprawdzić przed kupnem mieszkania? Jak wygląda księga wieczysta? Gdzie ubezpieczyć mieszkanie i czy kupno takiego produktu jest niezbędne? Co z podatkami czy opłatami notarialnymi i nie tylko jakie nas czekają?

Cała procedura może być zawiła i skomplikowana, szczególnie jeśli nie mieliśmy wcześniej do czynienia z rynkiem nieruchomości.

Sprzedaż

Nierzadko się zdarza, że wystawiając swoją nieruchomość na sprzedaż robimy to po raz pierwszy w życiu. Jest to moment stresujący, chodzi bowiem nie tylko o sprzedaż danego domu lub mieszkania, ale o pewnego rodzaju stratę, dużą życiową zmianę, rezygnację z miejsca, z którym wiążemy szereg miłych doświadczeń czy wspomnień.

Ponadto, bez doświadczenia i profesjonalnego przeprowadzenia transakcji łatwo o błędy, które wydłużają czas sprzedaży, m.in.:

 • nieadekwatna cena

 • nieodpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, tj. źle napisane ogłoszenie, źle zrobione zdjęcia, zły stan mieszkania 

 • sentyment, który nie pozwala właścicielowi wybrać "godnego następcy",

 • brak dostępności czasowej właściciela, który może rozmawiać z chętnymi na zakup tylko przez godzinę dziennie, a oprowadzać po mieszkaniu wcale lub bardzo rzadko

 • brak możliwości negocjacji, na które liczą kupujący,

 • brak dokumentów potrzebnych do sprzedaży, na które często się czeka tygodniami
   

Pozostaw to wyzwanie nam… wyceniamy nieruchomość, dzięki profesjonalnym usługom, które oferujemy – fotograf i home staging – przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży, organizujemy złożony marketing, prezentujemy nieruchomość, dopełniamy wszelkich formalności gładko i bezstresowo przeprowadzając cały proces sprzedaży.

Dzięki naszemu doświadczeniu, znajomości działań poszczególnych procesów czy kontaktom, powyżej wymienione błędy nie będą miały miejsca. Skupiamy się na potrzebach klienta, płynnym działaniu w celu możliwie najszybszym zbyciu nieruchomości i sprawnie przeprowadzonej transakcji.

Przenoszenie pola
Wnętrze sypialni
Wynajem

Zajmujemy się pomocą przy wynajmie mieszkań, którą oferujemy obydwu stronom transakcji. Z tej usługi mogą bowiem korzystać zarówno właściciele mieszkań, jak i najemcy, którzy szukają zakwaterowania.

Jesteś właścicielem nieruchomości i myślisz o wynajęciu swojego mieszkania?

- Zajmiemy się prezentacją na wynajem, wszelkimi zobowiązaniami związanymi z utrzymaniem danej nieruchomości, naprawą ewentualnych usterek czy kompleksowym remontem. Znajdziemy również uczciwych najemców oraz zadbamy o przepływ pieniężny.

Nie musisz być na miejscu by doglądać inwestycji wynajmu, powierz swoją nieruchomość naszej agencji a gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie.

Szukasz mieszkania lub domu na wynajem?

- tutaj trzeba szukać na bieżąco i działać szybko. Dzięki kontakcie z naszą agencją zyskasz nie tylko czas i komfort, ale i bezpieczeństwo, gdyż jesteś chroniony przed ewentualnymi nieuczciwymi zagrywkami właściciela lokalu. 

bottom of page