top of page

Zakup / sprzedaż / wynajem

Zakres naszej działalności sięga od standardowej transakcji zbycia/ nabycia praw własnościowych nieruchomości, po pomoc w znalezieniu najemcy Waszego lokalu. Jako agencja w obrocie nieruchomościami posiadamy dokładną znajomość rynku lokalnego, rzetelnie analizujemy stan prawny nieruchomości oraz korzystamy z wewnątrzbranżowych zasięgów pomiędzy agentami, co znacząco poszerza bazę odbiorców naszych ofert.

Full serwis

Nasza oferta proponuje również pomoc fachową poprzez kontakty ze specjalistami szerszego zasięgu, w tym: fotograf wnętrz, home stager, dekorator/projektant wnętrz, ekipa remontowa, inspektor budowlany, doradca kredytowy, prawnik czy notariusz. Współpraca z tego rodzaju specjalistami jest niezbędna w celu finalizacji bezpiecznej i sprawdzonej transakcji jak i ze względów estetycznych - w celu podwyższenia wartości sprzedawanej nieruchomości.

Nieruchomości z problemami

Oferujemy również pomoc przy tzw. „nieruchomościach z problemami” (zadłużonymi, zagrożonymi, licytacją komorniczą itp.). Z uwagi na kompleksowość naszych działań, zdobyte doświadczenie czy posiadane kwalifikacje (często poparte certyfikatami), jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą Państwa wątpliwość, pomóc w zakresie znalezienia rozwiązania wszelkich zobowiązań, przy czym kontakt z wierzycielami - w Państwa imieniu - pozostaje po naszej stronie.

Skup mieszkań

Odkupujemy nieruchomości w każdym stanie technicznym i prawnym bezpośrednio od Klienta – bez prowizji, za gotówkę.

bottom of page